Корзина

 

0 товарів
на суму грн.

 
 
Головна   Доставка та оплата

Умови доставкиШановні покупці!

Ми дуже вдячні за довіру до нашого магазину автозапчастин. Ми намагаємося створити для Вас максимально комфортні умови придбання товару у найкоротший термін.

 

Доставка по м.Київ

Експрес-доставка протягом робочого дня «до дверей» покупця, інтервалом до 3 годин з моменту оплати*. Вартість товару збільшується на 250 грн. Товар здається на доставку після повної передоплати та вказівки всіх контактних даних до 11:00.


Стандартна доставка: протягом наступного дня до 18.00 «до дверей» покупця*. Вартість товару зростає на 150 грн. Товар здається на доставку після повної передоплати та вказівки всіх контактних даних до 16:00.


 

Доставка по Україні

На сьогоднішній день доставка в регіони України здійснюється транспортними компаніями: «Нова пошта», «Гюнсел» та «Делівері». Вартість доставки не входить у ціну товару та формується компанією-перевізником, виходячи з габаритів, ваги та місця призначення. Оплата послуг із перевезення здійснюється клієнтом при отриманні в офісі транспортної компанії.
 

 

Тарифи транспортних компаній

«Делівері» - оптимальна транспортна логістика та використання великогабаритного транспорту дозволяють компанії Делівері запропонувати вигідну ціну перевезення за 24, 48 та 72 години. Ознайомитись з представництвами компанії у містах України можна за посиланням
https://www.delivery-auto.com/


«Нова пошта» - поштово-вантажна компанія, що забезпечує легку доставку кожному клієнту - до відділення, поштомату, за адресою. Компанія надає логістичні та дистрибуційні послуги, доставляючи як найдрібніші посилки, так і великі вантажі. Нова пошта дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 9300 відділень по всій Україні та понад 11000 поштоматів, а кількість відправлень за 2020 рік перевищила 300 млн посилок та вантажів. Ознайомитись з представництвами компанії «Нова пошта» можна за посиланням
https://novaposhta.ua

«Гюнсел» - Компанія Гюнсел, ґрунтуючись на принципі «Нам довіряють», постійно розширюється завдяки постійним інвестиціям, створюючи мережу, яка б охоплювала всю країну. На сьогоднішній день відкриті офіси у 40 містах України. Ознайомитись з представництвами компанії «Гюнсел» можна за посиланням
https://www.gunsel.com.ua
 

 

Безкоштовне зберігання на складі транспортної компанії


Важливим є аспект для тих клієнтів, які проживають у населеному пункті, в який не може доставити транспортна компанія.


«Делівері» - сім днів безкоштовного зберігання (враховуючи день доставки).

«Нова Пошта» - десять днів з моменту оформлення декларації.

«Гюнсел» - шість днів безкоштовного зберігання (враховуючи день доставки).
 


Час відправлень замовлень


«Нова Пошта» - отриманий до 17:00 на наш склад замовлений товар, може бути гарантовано відправлено в той же день.

«Делівері» - отриманий до 17:00 на наш склад замовлений товар, буде гарантовано відправлено на наступний день до 12:00.

«Гюнсел» - отриманий до 17:00 на наш склад замовлений товар, буде гарантовано відправлено на наступний день до 12:00.


Повідомлення про те, що вантаж відправлено, надходить на поштову адресу клієнта у вигляді повідомлення із зазначенням транспортної компанії та номера декларації.
 


Страхування


За замовчуванням вантажі, що відправляються транспортними компаніями, страхуються повною вартістю. При оформленні замовлення клієнт повинен самостійно оцінити необхідність страхування вантажу, що йому відправляється.


Транспортування крихких вантажів, особливо лобового скла, здійснюється з обов'язковим страхуванням та додатковими затратами на решітку для транспортування.


* -Якщо деталь знаходиться на складі або термін постачання 0 днів.
 
 
vienna